Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kristen Anne Bell je americká herečka, známá jako Veronica Mars, hlavní postava stejnojmenného seriálu.

Narodila se 18. července 1980 v Detroitu ve státě Michigan. Už jako malá snila o herecké dráze, ale byla hodně stydlivá a plachá. Velkou zásluhu na odstranění těchto problémů, které jí bránily ve splnění snu, měla její matka. Rodina se odstěhovala do New Yorku, kde Bell začala studovat na prestižní univerzitě Tisch School of the Arts, obor muzikál.

V roce 2001 debutovala na Broadway v divadelní hře „The Adventures of Tom Sawyer“. Bell si uvědomila, že může být stejně dobrá i ve filmu nebo televizi, takže se vydala do Los Angeles.

Opravdu skvělé výkony předvedla v televizních filmech „Moonlight Bay“ a „Gracie's Choice“. Pozornost na sebe strhla i účinkováním v seriálech „Everwood“ a „Deadwood“. Ten skutečně velký úspěch přišel nedávno, s rolí Veronika Mars, ve stejnojmenném seriálu. V USA se už odvysílaly všechny tři natočené řady. Spousta lidí Bell zná jen díky Veronice, ovšem nyní se jí hrne spousta nabídek na celovečerní filmy a její hvězda pomalu, ale jistě stoupá filmovým nebem vzhůru.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář