Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rachel Sarah BilsObrazekon se narodila ve slunné Kalifornii roku 1981. Její otec je filmový režisér Danny Bilson a nevlastní matkou herečka Heather Medway. Rachel byla už od útlého věku hvězdou divadelních představení a rodiče jí dopřáli to nejlepší vzdělání (Notredame High school). První zkušenosti před kamerou získala hostováním v seriálech BUFFY, PŘEMOŽITELKA UPÍRŮ, THAT 70S SHOW nebo v komediálním seriálu MAD TV.

Přelomovým rokem pro její kariéru se stal rok 2003. Tehdy vyhrála konkurz na roli Summer Roberts v seriálu O.C. Diváci si její divošku Summer zamilovali a z Rachel se rázem stala televizní hvězda. Během natáčení byl jejím partnerem Adam Brody, se kterým ztvárnily milence i v seriálu. Po dvou letech se rozešli.

Po třech letech v seriálu dostává i svou první filmovou roli. A to v hořké komedii POSLEDNÍ POLIBEK, kde se stala součástí milostného trojúhelníku. Příští rok jí uvidíme v dobrodružné sci-fi JUMPER režiséra Douga Limana, se kterým spolupracovala už na seriálu O.C.

Rachel ve svém volnu ráda maluje a fandí basketbalu. Mezi její oblíbené herce patří Kate Winslet, Johnny Depp, Audrey Hepburn a Woody Allen. Má mladší sestru a staršího bratra. Miluje módu, hlavně návrhářek Stelly McCartney a CoCo Chanel. Objevila se i na titulních stranách časopisů Stuff, YM, Maxim nebo Zink. Momentálně žije v Hollywoodu.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Elevated Blood Press - Subject Mettle

(Apeaceangejuck, 8. 10. 2018 8:30)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/vente-en-pharmacie-de-cialis/

Record blood influence (hypertension)

(Apriowpraifs, 30. 7. 2018 4:35)

Pression arterielle est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-au-quebec/